Nezapomeňte na cestovní pojištění. Asistenční služba Vám pomůže překonat finanční a jazykové bariéry při lékařském ošetření, nebo jiné pojistné události. Cestovní pojištění můžete uzavřít u pojišťovny, dle vašeho výběru nebo prostřednictvím naši cestovní kanceláře.

Cestovní pojištění od pojišťovny UNION:

Dovolte, abychom Vás informovali, že s účinností od 01.01.2021 dochází ke změně podmínek Cestovního pojištění pro účastníky zájezdů – zahraniční zájezdy (721).

Tato změna zahrnuje úpravu rozsahu pojištění a navýšení výšky limitů pojistného krytí pro balíky pojištění A30, A60, A90, B, C a jako reakci na aktuální situaci ve světě taky doplnění nového balíku pojištění A30 PANDEMIC, s rozšířeným rozsahem pojistného krytí pro rizika spojená s onemocněním COVID-19.

Nový balík pojištění A30 PANDEMIC rozšiřuje krytí o náklady spojené s onemocněním klasifikovaným Světovou zdravotnickou organizací jako epidemie/pandemie nebo s podezřením na toto onemocnění (např. COVID-19), a to i v zemích, které byly Ministerstvem zahraničních věcí České republiky nebo jiným orgánem státní správy označeny jako rizikové.

 Rozsah pojištění také rozšiřujeme o nová doplňková pojištění, již známá z jiných produktů cestovního pojištění od Union pojišťovny, konkrétně o:

  • pojištění asistenčních služeb pro motorové vozidlo
  • pojištění asistenčních služeb pro nepojízdné kolo
  • pojištění dovolenkové domácnosti
  • pojištění domácího mazlíčka